westersyl napisał(a):

Szukam tych magicznych interwencji Kurty lub czegoś co mógłbym podciągnąć pod "dobrze zagrał" ale kompletnie nie mogę nic takiego znaleźć mimo, że obejrzałem 2 skróty w tym jeden obszerny. Skróty meczów mają to do siebie że wycina się najgroźniejsze sytuacje dlatego wnioskuje że Kurto nic oprócz jednej interwencji, która była jego obowiązkiem nie pokazał.
Tutaj skrót:
wis.la/oi14n
|
Dokładnie wykazał się jedną przeciętną interwencją. A reszta to pudła i słupki.