Wyświetl pojedynczy post
qqxlan
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3505
Stary 12.02.2013, 14:42
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Krótki masz staż na forum, krótki pewnie też na Wiśle. Nie rób już z siebie błazna i jak chcesz coś chlapnąć to się najpierw dwa razy zastanów.

Hahahahaha wiekszego blazna niz Ty juz nie mozna zrobic z siebie hehehehehehe co za ignorant z Ciebie no to sie dowiedzialem, staz na forum = staz na Wisle Nie wiesz z kim piszesz wiec prosze o zatrzymanie da siebie pewnych szczytow glupoty jakimi tutaj raz po raz strzelasz.

Pokazals klase kibicu w kapciach Ciekawe w takim razie jaki staz na Wisle maja... a zreszta z ignorantem nie warto wchodzic w takie dysputy

Musze powiedziec ze mnie rozbawiles, Twoj wpis nadaje sie do łapu capu forumowego

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Skończ już błaznować. Jak widać nawet dobrze nie kojarzysz kto jest skąd a co dopiero za politykę sie bierzesz. Faktycznie znalazłes sobie "brata po szalu" nie ma co. To wypinkalaj na Ł3 ale w POdskokach

Nie dziwne, ze Tusk nie musi się zbytnio wysilać żeby robić z siebie Geniusza Kaszub w oczach takich "mózgów"
No dobrze strzelilem gafe. Nie wiedzialem ze emj jest spod znaku eLki... nawiasem mowiac co on tutaj robi) To nic nie zmienia w moim poscie. Po prostu dalem zly przyklad. Innych forumowiczow spod znaku Białej Gwiazdy sie tutaj traktuje identycznie.
Co to znaczy zebym wypinkalal w POdskokach? nastepny ignorant? Tak samo moge tobie napisac Gwiazdzisty Dawidzie zebys wypinkalal w POdskokach. Niegdy jeszcze nie oddalem swojego glosu na tych pseudo POlitykow wiec prosze mnie nie obrazac.

Jak widac powyzszy przyklad potwierdza regułe kto nie jest z wami ten jest przeciw Wam hehehehehe


Drozd napisał(a):Wyświetl post
Utemperować jasiu to sobie możesz rosnący jak u Pinokia nochal.

Temat na manowce sprowadzasz Ty i inni pancerni brzózkarze, bo argumentów brak...

Powiadasz Dorotko ze moj nochal rosnie jak u Pinokia? A co powiesz o swoim, kiedy podales pare przykladow, nazwales je dowodami a kiedy zwocilem uwage ze to nie sa dowody lecz poszlaki zapanowala cisza grobowa
Ostatnio edytowane przez qqxlan : 12.02.2013 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując