serek.c2 napisał(a):

|
Krótki masz staż na forum, krótki pewnie też na Wiśle. Nie rób już z siebie błazna i jak chcesz coś chlapnąć to się najpierw dwa razy zastanów.
|
Hahahahaha wiekszego blazna niz Ty juz nie mozna zrobic z siebie hehehehehehe co za ignorant z Ciebie

no to sie dowiedzialem, staz na forum = staz na Wisle

Nie wiesz z kim piszesz wiec prosze o zatrzymanie da siebie pewnych szczytow glupoty jakimi tutaj raz po raz strzelasz.
Pokazals klase kibicu w kapciach

Ciekawe w takim razie jaki staz na Wisle maja... a zreszta z ignorantem nie warto wchodzic w takie dysputy
Musze powiedziec ze mnie rozbawiles, Twoj wpis nadaje sie do łapu capu forumowego
No dobrze strzelilem gafe. Nie wiedzialem ze emj jest spod znaku eLki... nawiasem mowiac co on tutaj robi) To nic nie zmienia w moim poscie. Po prostu dalem zly przyklad. Innych forumowiczow spod znaku Białej Gwiazdy sie tutaj traktuje identycznie.
Co to znaczy zebym wypinkalal w POdskokach? nastepny ignorant? Tak samo moge tobie napisac Gwiazdzisty Dawidzie zebys wypinkalal w POdskokach. Niegdy jeszcze nie oddalem swojego glosu na tych pseudo POlitykow wiec prosze mnie nie obrazac.
Jak widac powyzszy przyklad potwierdza regułe kto nie jest z wami ten jest przeciw Wam

hehehehehe
Drozd napisał(a):

Utemperować jasiu to sobie możesz rosnący jak u Pinokia nochal.
Temat na manowce sprowadzasz Ty i inni pancerni brzózkarze, bo argumentów brak...
|
Powiadasz Dorotko ze moj nochal rosnie jak u Pinokia? A co powiesz o swoim, kiedy podales pare przykladow, nazwales je dowodami a kiedy zwocilem uwage ze to nie sa dowody lecz poszlaki zapanowala cisza grobowa
