mr_kwolf napisał(a):

|
Oglądanie ligi holenderskiej w takiej dawce jak twoja to czysty masochizm. Bo rozumiem, że skoro wygłaszasz takie opinie to raczej nie bierzesz tego z powietrza tylko "siedzisz w temacie".
|
nie oglądam nałogowo holenderskiej ligi bo to jest faktycznie masakra, straszny haos i kopanina oprócz Ajaksu, PSV, Twente i AZ aczkolwiek zdarza mi się obejrzeć jakieś mecze w całości, a mecze Rody z uwagi na Kurto to zawsze sprawdzam jakieś obszerne skróty nie tylko z bramek ale też z sytuacji.