|
Nic dziwnego, że pustki w kasach, bo to jest efekt tego, że karnety można kupować przez internet. Większość ludzi na pewno korzysta z tej opcji i to się przekłada na mniejszy ruch w kasach. Jasne, że na pewno klub nie sprzeda rekordowej ilości karnetów, bo nie każdy ma ochotę płacić za oglądanie parodii futbolu. Mam nadzieję, że wynik sprzedaży nie będzie gorszy niż w zeszłej rundzie. Choć promocje i zniżki lojalnościowe, które nasz klub wprowadza wcale nie zachęcają do zakupu karnetu. Marketing wciąż kuleje, ale to żadna nowość.
|