neq. napisał(a):

|
no dobra dobar, ale Kurto ostatnio grał bardzo dobrze z Ajaksem i w kilku poprzednich meczach mimo że dalej puszczał sporo bramek to już nie po jego błędach i też grał przyzwoicie. Myśel ze Pareiko w takiej formie jak w tej rundzie nie jest dużo lepszy do Filipa. Moim zdaniem pod koniec sezonu Kurto już nie będzie najgorszym bramkarzem w Holandii, a gdzieś w środku.
|
Oglądanie ligi holenderskiej w takiej dawce jak twoja to czysty masochizm. Bo rozumiem, że skoro wygłaszasz takie opinie to raczej nie bierzesz tego z powietrza tylko "siedzisz w temacie".