Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Fanic
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
62609
12.02.2013, 12:44
http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...ml#BoxSportTxt
Czyżby coś na rzeczy było...? Jakby to była prawda to byłaby dobra wiadomość.
Fanic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanic
Znajdź inne posty napisane przez Fanic