Lukasz napisał(a):

Tylko jeśli odejdzie na raz dwójka z obecnej trójki. Jeśli nie, to się obejdzie.
Jacek jest jaki jest, ale coś tam stara się myśleć.
|
Myślę że wątpię.
Nie ma szans żeby Jacek odpuścił sobie (i nam) testy bramkarzy. Koleś ma ewidentnie na tym punkcie skrzywienie. Było okienko za kadencji Jacka w którym nie testowalibyśmy jakiegoś? Ktoś pamięta?