Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62600
Stary 12.02.2013, 01:27
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Tylko jeśli odejdzie na raz dwójka z obecnej trójki. Jeśli nie, to się obejdzie.
Jacek jest jaki jest, ale coś tam stara się myśleć.
Myślę że wątpię.

Nie ma szans żeby Jacek odpuścił sobie (i nam) testy bramkarzy. Koleś ma ewidentnie na tym punkcie skrzywienie. Było okienko za kadencji Jacka w którym nie testowalibyśmy jakiegoś? Ktoś pamięta?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując