MatMario napisał(a):

Dla mnie jest sens. Czy znacie słabego piłkarza o imieniu Gerard? Ja znam tylko dobrych. Cieślik, Pique, Asamoah. Same tuzy. To i ten będzie dobry.
Tacy Tomasze, znam dobrych, znam i słabych. A Gerard tylko spoko kopacze.
|
A jak mamy znać "nieznanych" Gerardów?
