Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62597
Stary 12.02.2013, 00:48
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jest sens. Czy znacie słabego piłkarza o imieniu Gerard? Ja znam tylko dobrych. Cieślik, Pique, Asamoah. Same tuzy. To i ten będzie dobry.

Tacy Tomasze, znam dobrych, znam i słabych. A Gerard tylko spoko kopacze.
A jak mamy znać "nieznanych" Gerardów?

c.d.n.
Odpowiedz cytując