Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62588
Stary 11.02.2013, 23:01
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jest sens. Czy znacie słabego piłkarza o imieniu Gerard? Ja znam tylko dobrych. Cieślik, Pique, Asamoah. Same tuzy. To i ten będzie dobry.

Tacy Tomasze, znam dobrych, znam i słabych. A Gerard tylko spoko kopacze.
Coś w tym jest.
Ale czy nie lepiej byłoby zatrudnić jakiegoś Ikera?

Wiem, wiem, szukam dziury w całym.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując