MatMario napisał(a):

|
Ale co bez komentarza. Jawor znów popuscil widzę fantazji to na mocy porozumienia dostał kontrę z klubu. Akcja i reakcja.
|
Oj, tam powinno być kultowe tu "10 znaków". Wkleiłem informacyjnie.
Ale teraz skomentuje. Nie przypominam sobie by spółka kiedykolwiek wydała takie oświadczenie. Jeżeli dodamy do tego równoległe oświadczenie SKWK to jest to niewątpliwie element nowości. Zwłaszcza, że w tym drugim jest zapowiedż żądania sprostowania. Już od dawna jestem przekonany, że lamenty na forum, okrzyki itd nic nie pomogą, jeśli chodzi o "tfórczość" dzienikarzy.
Tylko i wyłącznie cierpliwe kontrowanie każdej nieprawdziwiej informacji i żądanie sprostowania zgodnie z prawem prasowym.