Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14937
Stary 11.02.2013, 21:15
tym, że Matusiak grał dobrze przez rok, a Jeleń przez kilka sezonów.
tym, że Matusiak grał dobrze w Ekstraklasie, a Jeleń w Ligue 1 (swoją drogą Matusiak grał dobrze w sezonie, który jak się okazuje GKS po prostu kupił)
Odpowiedz cytując