szprotson napisał(a):

ale dlaczego nikt nie wierzy w to ze NASZ TRENER wyszkoli, nauczy, ulepszy piłkarzy których posiadamy.
Inaczej mówiąc zrobi coś co np. zrobił Maciej Skorża.Wolfy, tylko nie pisz ze Skorża miał Marcelo (notabene bodajże 6 od końca obrońca ligi na którym wieszano psy. Nikt nie wyobrażał sobite tego że wygryzie Clebera)
|
Np. ja w jakimś stopniu w to wierzę i m.in. dlatego nie walę w Kulę jak bęben.
Tylko że w jakim stopniu można ulepszyć piłkarzy w wieku plus 33 to z jednej strony, a z drugiej moim zdaniem młodzi nie grzeszą zbytnim talentem i nawet ulepszenie ich stworzy grajków może na doły ekstraklasy bo dziś się do niej nie nadają.
Wyjąwszy weteranów, którzy od czasu do czasu mogą pomóc, ale ogólnie są melodią przeszłości to z reszty do kadry na poziomie Wisły mistrzowskiej czy medalowej nadaje się moim zdaniem tylko Mały i może Genkov.
@ szprotson
Dla mnie to Marcelo na pierwszy rzut oka miał niezwykły jak na nasze warunki potencjał. Widać było sprawność, zwrotność, skoczność, wyprowadzenie, poruszanie się... do dorobienia była tylko siła i taktyka.
To odwrotnie niż u kilku naszych obecnych i byłych orłów - np. Jopa, Kowalskiego czy Chaveza.