Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62579
Stary 11.02.2013, 20:21
ale dlaczego nikt nie wierzy w to ze NASZ TRENER wyszkoli, nauczy, ulepszy piłkarzy których posiadamy.
Inaczej mówiąc zrobi coś co np. zrobił Maciej Skorża.Wolfy, tylko nie pisz ze Skorża miał Marcelo (notabene bodajże 6 od końca obrońca ligi na którym wieszano psy. Nikt nie wyobrażał sobite tego że wygryzie Clebera)

E:nie pamietam czy podstawowy czy nie, przeciez nie pisze o tym tylko o pewnej ankiecie/rankingu dziennikarzy która tutaj na forum dużo osób przeżywało
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.02.2013 o godz. 20:31.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując