Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
JmB
Junior Member
Od: 08.2012
Offline
#
3269
11.02.2013, 19:59
Ostatnio da się zauważyć wzmożoną aktywność adidasa w Polsce i nie tylko.
Wynikałoby z tego, że adidas zostanie.
Jeśli miałbym stawiać na jakąś firmę to na Under Armour.
JmB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JmB
Znajdź inne posty napisane przez JmB