Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
62577
11.02.2013, 19:56
iq1000
napisał(a):
Sarki i Bieszczad
Proszę jak nam się Jacek pięknie wyrobił... 2 tygodnie do ligi, kadra zamknięta, wszyscy pięknie podpisani i zatwierdzeni...
Teraz tylko grać i wygrywać!
arti