szprotson napisał(a):

|
Bieszczad to chłop którego odstrzelili z 2 tygodnie temu w 3 lidze.
|
To znaczy, że czyni błyskawiczne postępy. W tym tempie za pół roku zakasuje Casillasa.
Chciałbym w tym miejscu przypomnieć, że Bednarz jest fachowcem. Insynuowanie przypadkowości w jego działaniach jest niepoważne.
BTW, mam sugestię na następną przyśpiewkę:
Cytat:
"Gerarda mamy
Ten mecz na pewno wygramy!"
|
No bo na zero z tyłu, a z przodu Sikorski pewnie coś wciśnie...