Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62574
Stary 11.02.2013, 18:59
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Bieszczad to chłop którego odstrzelili z 2 tygodnie temu w 3 lidze.
To znaczy, że czyni błyskawiczne postępy. W tym tempie za pół roku zakasuje Casillasa.
Chciałbym w tym miejscu przypomnieć, że Bednarz jest fachowcem. Insynuowanie przypadkowości w jego działaniach jest niepoważne.

BTW, mam sugestię na następną przyśpiewkę:
Cytat:
"Gerarda mamy
Ten mecz na pewno wygramy!"
No bo na zero z tyłu, a z przodu Sikorski pewnie coś wciśnie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2013 o godz. 22:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując