wolfy napisał(a):

|
Tak więc winy Bednarza w tym nie ma i wie o tym każdy kto śledzi temat, ale przecież są tacy co przypisują mu transfer Kirma, więc może?
|
Raczej chodzi o to całe zamieszanie z jego wypożyczeniem/sprzedażą do Groningen.
A co do Gerarda z Bieszczad, to pewnie jest to bramkarz na ME. Nie lepiej ogrywać Sypniewskiego?
Kolejny chory i niezrozumiały ruch.