Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62572
Stary 11.02.2013, 18:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak więc winy Bednarza w tym nie ma i wie o tym każdy kto śledzi temat, ale przecież są tacy co przypisują mu transfer Kirma, więc może?
Raczej chodzi o to całe zamieszanie z jego wypożyczeniem/sprzedażą do Groningen.

A co do Gerarda z Bieszczad, to pewnie jest to bramkarz na ME. Nie lepiej ogrywać Sypniewskiego?

Kolejny chory i niezrozumiały ruch.
Odpowiedz cytując