Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 11.02.2013, 18:12
tak słyszałem o Walterze wyobraź sobie. A słyszałeś coś również generalnie o protestach na Legii? Abstrachując czemu je robili itp ale jak mieli powód to jechali długo z protestem a u nas? halo ten jeden mecz ? protest tak? jak cała liga protestowała przeciwko Tuskowi to u nas żadnego protestu nie było bo walczylyśmy o mistrza.
Ja się pytam co Wisła SSA zrobiła w ramach zażegnania protestu? Nawet symbolicznie nie dadzą nowej karty kibica tylko kolejna dycha z ręki kibica. Karta kibica reklamowana była jako niemalże karta lojalnościowa itp i płacić za nią co dwa lata? Tu nie chodzi o sumę tylko o podejście do kibica, pieniążki od kibica powinno się wyciągać dzięki super klubowemu sklepikowi, muzeum itp.
Co Wisła SSA zrealizuję z postulatów SKWK?

Już było tyle obietnic , że szkoda przypominać choćby słynne muzeum.
Odpowiedz cytując