Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21143
Stary 11.02.2013, 17:56
Mareq napisał(a):Wyświetl post
A o EFRR i EFS już nie muszę ?


eee nie godoj. serio ? ; )


Ciekawy jestem jak wytłumaczysz zmieniające się w przypadku różnych propozycji(czy to pierwszej KE, czy późniejszych Van Rompuya) kwoty odnoszące się do polityki spójności, skoro ten poziom jest taki stały i oczywisty.
Nie wiem, może musisz.

Hej.

Zmieniał się może w kwocie globalnej, ale nie w procencie należnym Polsce. A o kwotach globalnych to cudak nie ma nic do gadania. Tam gdzie jesteśmy dyskryminowani czyli w rolnictwie, można było coś wywalczyć to jeszcze nam zabrali. Prawdziwy k... sukces.

Może wykresy skomentujesz? Przecież potrafisz je odczytać. Bo uczony emj10 to już na pewno. Tylko pewnie się wstydzi.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.02.2013 o godz. 18:05.
Hej Nasz TS !!