Mareq napisał(a):

A o EFRR i EFS już nie muszę ?
eee nie godoj. serio ? ; )
Ciekawy jestem jak wytłumaczysz zmieniające się w przypadku różnych propozycji(czy to pierwszej KE, czy późniejszych Van Rompuya) kwoty odnoszące się do polityki spójności, skoro ten poziom jest taki stały i oczywisty.
|
Nie wiem, może musisz.
Hej.
Zmieniał się może w kwocie globalnej, ale nie w procencie należnym Polsce. A o kwotach globalnych to cudak nie ma nic do gadania. Tam gdzie jesteśmy dyskryminowani czyli w rolnictwie, można było coś wywalczyć to jeszcze nam zabrali. Prawdziwy k... sukces.
Może wykresy skomentujesz? Przecież potrafisz je odczytać. Bo uczony emj10 to już na pewno. Tylko pewnie się wstydzi.