No tak... Nie wiedzieli tylko że to nie były chmury.
kougar napisał(a):

Drozd, nie odpowiedziałeś na pytanie.
Zdanie "jak mają sprzęt z demobilu to powinni siedzieć cicho", świadczy niestety o Twojej skrajnej ignorancji.
Arapaho: tak, jestem świadom różnic w stenogramach, jednak tutaj działania podjęte są dopiero po słowach drugiego pilota. Jest to bezsporne.
Czy uważasz, że piloci nie popełnili błędu podczas lądowania?
|
Jakie?
Przepraszam ale +/- 100 m ? Prezydent miał przylecieć !
Skąd się wzięły różnice w stenogramach?
Piloci nie lądowali !