Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3476
Stary 11.02.2013, 15:36
No tak... Nie wiedzieli tylko że to nie były chmury.

kougar napisał(a):Wyświetl post
Drozd, nie odpowiedziałeś na pytanie.

Zdanie "jak mają sprzęt z demobilu to powinni siedzieć cicho", świadczy niestety o Twojej skrajnej ignorancji.

Arapaho: tak, jestem świadom różnic w stenogramach, jednak tutaj działania podjęte są dopiero po słowach drugiego pilota. Jest to bezsporne.

Czy uważasz, że piloci nie popełnili błędu podczas lądowania?
Jakie?

Przepraszam ale +/- 100 m ? Prezydent miał przylecieć !

Skąd się wzięły różnice w stenogramach?

Piloci nie lądowali !
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.02.2013 o godz. 15:52.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując