Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62556
Stary 11.02.2013, 12:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
OK - zadajmy sobie jedno pytanie: czy jest lepszy od Jovanicia?
Jest.
Założę się też, ze nie zarabia połowy tego co ten antytalent u nas.

Tu macie zestawienie bramkarskich talentów z którymi przegrał rywalizację Kurto. Tu nie chodzi o to, że on sam jest wybitny, ale raczej - jego konkurencja (zwłaszcza na pozycję drugiego bramkarza) była żenująca.
Coś tu jest nie tak...
Tow. Kapka i wszystko jasne...
Odpowiedz cytując