Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas
Offline
#
62556
11.02.2013, 12:49
wolfy
napisał(a):
OK - zadajmy sobie jedno pytanie: czy jest lepszy od Jovanicia?
Jest.
Założę się też, ze nie zarabia połowy tego co ten antytalent u nas.
Tu macie zestawienie bramkarskich talentów z którymi przegrał rywalizację Kurto.
Tu nie chodzi o to, że on sam jest wybitny, ale raczej - jego konkurencja (zwłaszcza na pozycję drugiego bramkarza) była żenująca.
Coś tu jest nie tak...
Tow. Kapka i wszystko jasne...
Dive Pirate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dive Pirate
Znajdź inne posty napisane przez Dive Pirate