Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62552
Stary 11.02.2013, 11:48
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
tylko dziwnym trafem wybrali go do do najgorszej 11 eredivisie
OK - zadajmy sobie jedno pytanie: czy jest lepszy od Jovanicia?
Jest.
Założę się też, że nie zarabia połowy tego co ten antytalent u nas.

Tu macie zestawienie bramkarskich talentów z którymi przegrał rywalizację Kurto. Tu nie chodzi o to, że on sam jest wybitny, ale raczej - jego konkurencja (zwłaszcza na pozycję drugiego bramkarza) była żenująca.
Coś tu jest nie tak...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2013 o godz. 14:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując