TOMEK 11 napisał(a):

|
tylko dziwnym trafem wybrali go do do najgorszej 11 eredivisie
|
OK - zadajmy sobie jedno pytanie: czy jest lepszy od Jovanicia?
Jest.
Założę się też, że nie zarabia połowy tego co ten antytalent u nas.
Tu macie zestawienie bramkarskich talentów z którymi przegrał rywalizację Kurto. Tu nie chodzi o to, że on sam jest wybitny, ale raczej - jego konkurencja (zwłaszcza na pozycję drugiego bramkarza) była żenująca.
Coś tu jest nie tak...