marcin_częstochowa napisał(a):

|
Kurto też się nie przebił, całe życie grał w ME, a gdy odszedł do Eredivisie to gra w I składzie. I to nieźle.
|
Nie powiedziałbym, że nieźle, ale cały czas jest numerem 1 co o czymś świadczy. Mecz z Ajaxem ponoc w jego wykonaniu był bardzo bardzo dobry. No cóż no, lepiej testowac
