Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 11.02.2013, 10:02
Ja o dorwaniu sie do koryta ani srebrnikach nie pisałem .

Właśnie i to jest chore ze wróg tylko jeden.
Już widzę jak na Legii by zaakceptowali w roli prezesa np Kazia Moskala.
Mamy inne podejście do tego ale wiadomo sprawa od ustaleń są osoby decyzyje.
Odpowiedz cytując