|
Ja o dorwaniu sie do koryta ani srebrnikach nie pisałem .
Właśnie i to jest chore ze wróg tylko jeden.
Już widzę jak na Legii by zaakceptowali w roli prezesa np Kazia Moskala.
Mamy inne podejście do tego ale wiadomo sprawa od ustaleń są osoby decyzyje.
|