kougar napisał(a):

Wątek ciekawy. Nie ukrywam, że śledziłem na bieżąco do jego zamknięcia. Trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że wiarygodność anonimowych w pewnym sensie osób piszących nawet na specjalistycznym forum jest podobna do wiarygodności osób piszących w tym temacie, jeśli nie mniejsza, gdyż mogą to być osoby specjalnie zatrudnione do rozmywania dyskusji (skąd my to znamy).