Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5452
Stary 10.02.2013, 18:41
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ktoś napiszę kto jeszcze jest na tym zdjęciu? Oprócz dwóch takich co ich przedstawiać nie trzeba.
Trzeci od lewej wygląda na Ryszarda Niemca, prezesa MZPN, który po meczu ze Śląskiem wysmarował taki oto artykuł nt. bojkotu :

Cytat:
Bojkot swoim następstwem ekonomicznym oznacza, nie mniej ni więcej, tylko realne straty finansowe klubu, akurat znajdującego się w kryzysie. Dodatkowe pogłębianie wiślackiej recesji i braku finansowej płynności, ociera się o zarzut działania na szkodę spółki, co nie jest bynajmniej czczą retoryką umoralniającą rozpalone głowy. Jest to jak najbardziej kategoria materialna, bezpośrednio rzutująca na budżet klubowy. Został on przecież poważnie uszczuplony grzywnami dyscyplinarnymi, jakie spadły na Wisłę, za radosną twórczość kibiców. Szacuje się, że w dwuleciu 2011-2012 klub wybulił tytułem kar nałożonych przez UEFA, PZPN i Ekstraklasę, blisko 1 milion złotych!!! Może szanowni bojkotowicze tego nie wiedzą, ale piszący te słowa jest po rozmowie z właścicielem Wisły i swoje wie…

Bogusław Cupiał, podsumowując 15-lecie swego bezprecedensowego w skali kraju zaangażowania w klubowy wyczyn, objawia spore rozczarowanie. Nie bierze się ono, wbrew krążącym opiniom, z faktu niespełnienia projektu awansowania do Ligi Mistrzów, ale z tego, że w najtrudniejszej chwili dla klubu zetknął się on z otwartą wrogością ze strony tych, którzy mieli być dwunastym graczem, mającym dozgonny kontrakt z Białą Gwiazdą. Ktoś kto miesięcznie asygnuje 1,5 miliona euro na utrzymanie drużyny zawodowej, ma prawo spodziewać się po zbiorowości, dla której satysfakcji ta drużyna istnieje, że nie poskąpi ona swojej cząstki w postaci biletu za 15 złotych!!!
http://sportowetempo.pl/wiadomosci_p...goscia_kibicow

@MatMario - tyle lat przy korycie to siłą rzeczy musi tak wyglądać.
@serek.c2 -podobny jak diabli, ale chyba masz rację, ten na zdjęciu wygląda dużo młodziej od Niemca.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 10.02.2013 o godz. 19:20.
Odpowiedz cytując