Fanic napisał(a):

Jestem kibicem Wisły z Pomorza i jestem tu pierwszy raz... A ja Wam powiem że nikt nowy nie przyjdzie!!!Choć ktoś wartościowy by się przydał. Potrzeba najbardziej oczywista: LO.
|
Witojcie!
No przecie Sarki, Bieszczad (i Mały) przyszli.