Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14927
Stary 10.02.2013, 18:09
Fanic napisał(a):Wyświetl post
Jestem kibicem Wisły z Pomorza i jestem tu pierwszy raz... A ja Wam powiem że nikt nowy nie przyjdzie!!!Choć ktoś wartościowy by się przydał. Potrzeba najbardziej oczywista: LO.
Witojcie!
No przecie Sarki, Bieszczad (i Mały) przyszli.
Odpowiedz cytując