Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8054
Stary 10.02.2013, 17:22
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Górna Wolta jutro gra w finale Pucharu Narodów Afryki, wątpię żeby to był dobry przeciwnik do przełamania się indolencji strzeleckiej Lewandowskiego w kadrze.

Kadra gwiazdorów za 5 złotych. Lewandowski nawet nie ukrywa, że nie będzie w meczach towarzyskich grał na 100% bo sezon jest długi, po boisku goni dwóch gości którzy nie znają języka polskiego - w dodatku na tak kluczowych pozycjach jak stoper i rozgrywający. Nie ma drużyny - ciekawe czy Fornalik będzie na tyle odważny, żeby odstawić święte krowy. W sumie to tylko sparing i nie wynik jest najważniejszy ale sama gra napawała pesymizmem. Atak pozycyjny nie istnieje, kontry - chaos kompletny.
Jest paru grajków z potencjałem i w dobrym wieku, ale niestety nie ma takiej paki albo nie chodzi to tak jak za Engela jesień 2000-2001, Janasa w 2004 i 5 czy przez rok u Bena. I nie bardzo mam pomysł co by tu zrobić żeby zaskoczyło jak wtedy.
Lewy zły, ale jak nie on to kto?
Osobiście uważam, że gra na 2 napastników sprawiłaby, że Lewy zacząłby strzelać te gole i grać tak jak może. Tylko kto miałby być tym drugim (najlepiej o trochę innych parametrach - mniejszy, szybszy, sprytniejszy... szkoda, że Franek nie ma z 10 lat mniej...)?
Ponadto taki drugi Kuba na lewe skrzydło i Szymek (Wolski?) na pozycję 10 potrzebny na wczoraj.
Póki co nie widzę nas na MŚ w Brazylii
Odpowiedz cytując