LuKaS TSW napisał(a):

|
"13. Niezależnie od faktu przekazania Karty Kibica 2011 wnioskodawcy Karta pozostaje własnością Wisły Kraków." to takie głupie pytanie,czy klub może zażądać zwrotu karty?
|
jak ja wznawialem to kolo powiedzial ze moge zostawic ja sobie albo zostawic w punkcie wyrabiania KK