Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
piotrek*krk
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 10.02.2013, 17:09
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
"13. Niezależnie od faktu przekazania Karty Kibica 2011 wnioskodawcy Karta pozostaje własnością Wisły Kraków." to takie głupie pytanie,czy klub może zażądać zwrotu karty?

jak ja wznawialem to kolo powiedzial ze moge zostawic ja sobie albo zostawic w punkcie wyrabiania KK
Odpowiedz cytując