|
wracając do tematu p.o prezesa legionisty. Jak skwk nie chciało Frankowskiego to były transparenty okrzyki itp, jakoś nie słyszałem ani razu na trybunach jazdy po tym śmieciu, który za całokształt zasługuję na to. I ogólnie do kibiców typu jak była szydera z sikroskim i gargułą. Ok Ci goście się do niczego nie nadają to prawda ale kto ich zatrudnił ? Bednarz. Z trybun cisza o nim.
Protest czytałem postulaty i co i teraz rozumiem klub będzie szkolił młodzież , ochroniarz będą mili itp. A jedzenie to dokładnie przykład nieudolności wszystkiego a gadanie , że kiedyś było gorzej to typowe polskie gadanie. Od emerytów ( bo za okupacji to dopiero nic nie było, później bo za komuny to była bied itp) i co takie teksty dają? Świat idzie do przodu i porównujmy się do lepszych a nie, że 18 lat nasi grali z kondonami na koszulkach i był syf ale było super
|