szprotson napisał(a):

|
A tekst że Burliga jest skuteczniejszy...no masz racje. Ale Sikorski przynajmniej nie strzelał sobie swojaków jak Burliga z np. Polonią.
|
Nie. Ale za to zarąbiście blokował strzały Boguskiego

Na stoper go?
E: jak się ktoś snuje jak ofiara po polu karnym...