Cytat:
|
Oldboje Wisły Kraków pokonali w sobotę Cracovię 5:2 i zostali halowymi mistrzami Krakowa. Bramki dla "Białej Gwiazdy" zdobyli Kazimierz Węgrzyn (2), Jerzy Kowalik, Dariusz Marzec i Mariusz Jop. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.
|
Brawo !!
Zawsze nad wami !!
ps. to chyba cud że Jop trafił do dobrej bramki
