fialo napisał(a):

Jedna sprawa - jak płacisz 10 pln za hamburgera, nie oczekuj pełnoziarnistej (żeby były węgle złożone, a nie puste proste) bułki świeżo z piekarni wraz z grubym kawałkiem grillowanej piersi z kurczaka w ziołach, wraz z pełnym bukietem warzyw, bo to niemożliwe. No chyba, że cena pójdzie w górę. Fast-foody na stadionie to ten sam syf, co wszędzie w mieście, także polecam wykreślić je ze swojej diety jak najszybciej 
Podkreślam - dla mnie catering to słaba wymówka, żeby odpuścić mecz na R22, ale rozumiem tych, dla któych ta sprawa jest ważna i wierzę, że w wyniku porozumienia i to będzie poprawione. W pierwszej kolejności liczę na godne traktowanie kibca i to niezależnie od sektora.
|
Ludzie piszą o sytuacji z cateringiem, bo to jest symbol tego jak działa ten klub. Nikt się nie obraża, że bułka ma mało ziaren czy dużo sosu. Grasz mędrka, a nie do końca rozumiesz co ludzie mają na myśli. Klub nie jest w stanie zorganizować uczciwego miejsca do jedzenia, to co dopiero mówić o prawdziwym sklepiku (a nie aktualnej budzie), jakimś muzeum, akademii itd.