Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.02.2013, 13:35
Nie wiem, jak z franczyzą i czy w ogóle byłoby to możliwe, ale wydaje mi się, że lepiej klub wyszedłby gdyby wynajął powierzchnie jakiemuś McDonaldowi i tamten serwowałby te wszystkie rzeczy ze strefy dobrych cen i to dla kibiców byłoby lepsze i dla klubu pewnie też. Ale nie wiem, nie mój problem. Jak wiem, że będę głodny to jem przed meczem.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując