Wyświetl pojedynczy post
Fanic
Junior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14925
Stary 10.02.2013, 12:47
Jestem kibicem Wisły z Pomorza i jestem tu pierwszy raz... A ja Wam powiem że nikt nowy nie przyjdzie!!!Choć ktoś wartościowy by się przydał. Potrzeba najbardziej oczywista: LO.
Odpowiedz cytując