Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Fanic
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
14925
10.02.2013, 12:47
Jestem kibicem Wisły z Pomorza i jestem tu pierwszy raz...
A ja Wam powiem że nikt nowy nie przyjdzie!!!Choć ktoś wartościowy by się przydał. Potrzeba najbardziej oczywista: LO.
Fanic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanic
Znajdź inne posty napisane przez Fanic