Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Sardyn
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2005
Offline
#
431
10.02.2013, 11:04
Mario mozesz zrobic sobie nowe zdjecie lub zostawic to z poprzedniej karty.
Sardyn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sardyn
Znajdź inne posty napisane przez Sardyn