Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 10.02.2013, 10:43
Jak dla mnie jest to niezły punkt wyjściowy do usprawnień na R22. Karnetu nie kupię, na mecz pójdę. Popatrzę sobie w którym kierunku to zmierza.
Atakowanie SKWK za "odpuszczenie" pewnych rzeczy w rozmowach z klubem jest dość słabym pomysłem. Nad klubem jest jeszcze coś takiego jak ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych i łamania zasad tejże wymagać od SA może tylko dzieciak ewentualnie frustrat.
Klub jako klub może za to wiele poprawić we własnym zakresie ( od tego mitycznego cateringu, na którym mnie akurat średnio zależy bo jak kolega powyżej napisał konsumować produkty kulinarne to chodzę do restauracji a nie na stadion, po relacje z kibicami ) i na te zmiany chciałbym liczyć.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 10.02.2013 o godz. 10:47.
Odpowiedz cytując