|
Senior Member
Offline
|
#77

10.02.2013, 09:48
|
Clanowy napisał(a): 
Niestety koledzy z SKWK sprzedali się za 30 srebrników.. Nic nie będzie odbywało się inaczej:
1. Kto stanie na schodach dostanie w w dupę - finansowo albo wolnościowo
2. Drużyna dalej będzie grała ch...nię - bo tak zdecydował p.o. Prezesa
3. P.O. Prezesa zostanie na stanowisku bo SKWK nie miało jaj żeby zgrać "va banque" i raz na zawsze pozbyć się tej (L) szmaty z klubu
PS: Z resztą ch... w dupę SKWK - to takie same sprzedawczyki jak Kasierski - tylko pralki im w głowach
|
AntyMod napisał(a): 
|
...SKWK ... i wszystko jasne .....
|
Brak słów. 
|
|