AntyMod napisał(a):

|
...za moich " gniewnych czasow" ...Wisla byle czyms innym .....dla Was ( w wiekszosci na tym forum) jest .... nawet szkoda pisac ..... zblaznili sie ludzie tym pseudo Protestwm ........od razu widac i mozna rozroznic Wisle Krakow Cupialowska od 105 letniej ......toczcie dalej boje dzieciaki na forum .......tylko TO wam pozostalo....
|
Skoro tu są same dzieciaki i ci się tu tak źle to stąd spadaj,nikt nie będzie żałował tego,biorąc pod uwagę ,że raczysz tu wszystkich dosyć miernymi wypocinami.Frustracie,któremu jedynie pozostało bredzenie po forach internetowych ,bo na nic więcej cię nie stać.