Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8053
Stary 09.02.2013, 22:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Lewandowski ma już 792 min. bez strzelonej bramki w reprezentacji. Pewnie teraz zakontraktują jakiś mecz z Górną Woltą aby przerwać tą indolencję.
Górna Wolta jutro gra w finale Pucharu Narodów Afryki, wątpię żeby to był dobry przeciwnik do przełamania się indolencji strzeleckiej Lewandowskiego w kadrze.

Kadra gwiazdorów za 5 złotych. Lewandowski nawet nie ukrywa, że nie będzie w meczach towarzyskich grał na 100% bo sezon jest długi, po boisku goni dwóch gości którzy nie znają języka polskiego - w dodatku na tak kluczowych pozycjach jak stoper i rozgrywający. Nie ma drużyny - ciekawe czy Fornalik będzie na tyle odważny, żeby odstawić święte krowy. W sumie to tylko sparing i nie wynik jest najważniejszy ale sama gra napawała pesymizmem. Atak pozycyjny nie istnieje, kontry - chaos kompletny.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując