|
juve i bayern w LM kurs 3,8
co myślicie?
jednak nie... dopiero obczailem że bayern gra 2 tyg. później...
to może PSG na hendi+1
edit:
PSG nie grałem, ale pierwsze grałem na oddzielnych kuponach.
Ostatnio edytowane przez Kamil_mchw : 05.03.2013 o godz. 10:37.
|