Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 09.02.2013, 20:04
MatMario napisał(a):Wyświetl post

Też inną sprawą jest to czy SKWK nie zrobiło tego z czystej przyzwoitości i zaufało na piękne oczy, zdając sobie sprawę czym konflikt w formie dotychczasowej by się zakończył,a nie mam wątpliwości że byłaby to totalna zapaść finansowa spółki w przeciągu miesiąca, dwóch.
.
Nie sądzę.Bardziej było odwrotnie - to klubowi zależało by to rozwiązać bo inaczej to 5 koła na każdym meczu.
Gdyby Wisła grała dobrą piłę to pewnie w dupie by to mieli bo stadion i tak by się zapełnił a tak to kto by na mecze przychodził?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując