Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 09.02.2013, 17:46
Jest sens w jakiś sposób się odwoływać? Wczoraj kartta mi sie skończyła, dzisiaj mnie złapali. Próbować załatwiąć sobie jakiś bilet czasowy na ten okres i powiedzieć że się zawieruszył czy co? Ktoś się odwoływał? Może podać że włąśnie jechałem kupić czy że np. oficjalnie dopiero pierwszy raz mnie złapali?
Odpowiedz cytując