Nie trzeba usuwać tematu z prenumeraty.
Wystarczy w kolumnie po prawej stronie od Powiadomienie zaznaczyć okienko a następnie na dole wybrać opcję:
- Bez powiadomienia mailowego
Ewentualnie:
- Dzienne powiadamianie na email
- Cotygodniowe powiadamianie emailowe
IMO powiadamianie mailowe to super sprawa, zwłaszcza w tematach, które rzadko są aktualizowane, ale czasem ktoś coś napisze i zachęci do wznowienia dyskusji. Mnie na przykład nie umkną już Wasze posty z tego tematu, np. to co napisał nero nieco wyżej

Choć rzeczywiście bieżące powiadamianie może być irytujące, stąd lepiej wybrać sobie mniej inwazyjną opcję (dzienne, cotygodniowe)
Kto jeszcze się nie zorientował, zmiany wprowadzamy tu: Panel użytkownika (w menu na górze) -> Prenumerowane tematy (menu po lewej) -> Pokaż prenumeraty
http://www.wislakrakow.com/forum/sub...ewsubscription
Jeszcze jedna rzecz: jeśli nie chcecie, żeby do nowo-prenumerowanych tematów wysyłane były maile, zmieńcie sobie w profilu:
Settings & Options -> Edytuj opcje
http://www.wislakrakow.com/forum/pro...do=editoptions
Trzeba zjechać niżej i jest tam
Domyślny tryb prenumeraty tematu:
...i pięć opcji do wyboru, m.in. nie prenumeruj lub bez powiadamiania emailowego.