Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 09.02.2013, 17:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No i OK. To jest uczciwe podejście człowieka, który czekał na rozwiązanie problemów z obsługą od X lat i wreszcie musiał pierdzielnąć pięścią w stół żeby ktoś się nimi zainteresował.

Ale nie miejcie pretensji do klubu i SKWK na wyrost. Nie zakładajmy od razu złej woli, poczekajmy co z tego wszystkiego wyniknie.
Trochę źle mnie zrozumiałeś.Catering i obsługę na pierwszym meczu potraktuje jak papierek lakmusowy tego porozumienia. Nie jest to dla mnie priorytetem a kwestie które wymieniłem uważam za drugorzędne ale możliwe do spełnienia na już. Taka szybka kartkowka na test dobrej woli, albo woli robienia nas dalej w chuja.

Tak że p.o. prezes dupa w troki bo czasu coraz mniej.

Też inną sprawą jest to czy SKWK nie zrobiło tego z czystej przyzwoitości i zaufało na piękne oczy, zdając sobie sprawę czym konflikt w formie dotychczasowej by się zakończył,a nie mam wątpliwości że byłaby to totalna zapaść finansowa spółki w przeciągu miesiąca, dwóch.

Daleki jestem od zakładania tutaj złej woli,ale nauczony doświadczeniem nie mogę przyjąć tego za pewnik.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując