Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 09.02.2013, 15:10
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja karnetu na dziś nie kupuję na 100%

A dlaczego? Bo nie wierzę w siłę tego porozumienia.Ze strony klubu dalej szukanie głupich wytłumaczen, jak to ze stanem prawnym stadionu.

Pójdę na mecz, zobaczę normalne zachowanie ochrony, kupię smaczna herbatę pod koniec przerwy i postawię ją na stole uwierzę że idziemy w dobrą stronę.

Na dziś mówię sprawdzam za małą stawkę bo czuję że klub blefuje.
No i OK. To jest uczciwe podejście człowieka, który czekał na rozwiązanie problemów z obsługą od X lat i wreszcie musiał pierdzielnąć pięścią w stół żeby ktoś się nimi zainteresował.

Ale nie miejcie pretensji do klubu i SKWK na wyrost. Nie zakładajmy od razu złej woli, poczekajmy co z tego wszystkiego wyniknie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując