Piotrek87 napisał(a):

Podpisuję się pod Twoimi słowami Don Donson.
Mnie najbardziej wkur...a , że p.o prezesa (i wogóle w zarządzie, klubie itp) jest legionista. Serio to skwk nie przeszkadza? To jest jakaś totalna paranoja.
Dokładnie menu będzie poszerzone ?
Gdzie strategia itp?
niech robią tak dalej to ten stadion będzie świecił pustkami.
|
Hehe kolego jesteś śmieszny.
Co SKWK ma do decyzji Bigusława Cupiała co do wyboru osób zarządzających klubem? Mają wpływać na decyzję personalne szefa? To już nie leży w kompetencjach SKWK.
Mnie porozumienie satysfakcjonuje, zobaczymy co przyniesie runda wiosenna i dopiero po tym czasie będzie można owo porozumienie oceniać. Bo narazie nie było żadnego meczu i nikt nie może powiedzieć czy klub leci w kulki czy też nie, także wszelkie wynurzenia nie mają sensu wg mnie w chwilii obecnej.