|
Podpisuję się pod Twoimi słowami Don Donson.
Mnie najbardziej wkur...a , że p.o prezesa (i wogóle w zarządzie, klubie itp) jest legionista. Serio to skwk nie przeszkadza? To jest jakaś totalna paranoja.
Dokładnie menu będzie poszerzone ?
Gdzie strategia itp?
niech robią tak dalej to ten stadion będzie świecił pustkami.
|