Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.02.2013, 12:39
Podpisuję się pod Twoimi słowami Don Donson.

Mnie najbardziej wkur...a , że p.o prezesa (i wogóle w zarządzie, klubie itp) jest legionista. Serio to skwk nie przeszkadza? To jest jakaś totalna paranoja.
Dokładnie menu będzie poszerzone ?
Gdzie strategia itp?

niech robią tak dalej to ten stadion będzie świecił pustkami.
Odpowiedz cytując