|
Zrobi się ciepło i powyjeżdżają ludzie na prace sezonowe na zachód i w ten sposób w cudowny sposób rząd poradzi sobie ze wzrostem bezrobocia. Potem znowu na zimę podskoczy i tak w kółko, błędne koło. Jedyne co potrafią zaoferować to zbiór tulipanów w Holandii. Tak się walczy z bezrobociem w Polsce. Także bezrobocie zmaleje.
|