Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21124
Stary 09.02.2013, 11:37
Zrobi się ciepło i powyjeżdżają ludzie na prace sezonowe na zachód i w ten sposób w cudowny sposób rząd poradzi sobie ze wzrostem bezrobocia. Potem znowu na zimę podskoczy i tak w kółko, błędne koło. Jedyne co potrafią zaoferować to zbiór tulipanów w Holandii. Tak się walczy z bezrobociem w Polsce. Także bezrobocie zmaleje.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga