Wyświetl pojedynczy post
qqxlan
Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3429
Stary 09.02.2013, 11:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co za beton .
Jak Ty sie do brata Wislaka odzywasz? Gnoj i wioche tutaj na forum robisz. Nie ma posta w twoim wykonaniu zebys komus nie pojechal od lemingow, betonow, komuchow, lewakow, idiotow itd itp
Juz nawet Twoi poplecznicy Cie maja dosc o czym tutaj wyraznie napisali!!!!
Odpowiedz cytując